Felgi

 

Mak Matrix Mirror

 

Oferta felg aluminiowych MAX-AUTO dzięki starannemu doborowi dostawców, zapewnia konkurencyjność na polskim rynku ze względu na mnogość modeli, wzorów i wykończeń niespotykaną u innych dystrybutorów. Oferta alufelg Inbud-Faro zapewnia wypełnienie wszystkich segmentów rynku – od felg najtańszych, w cenach konkurencyjnych dla felg stalowych, jak i felgi w cenach na poziomie innych, konkurencyjnych marek, ale o wyjątkowo atrakcyjnym wzornictwie, aż po felgi używane w bolidach Formuły 1.


Super nowością na rok 2007 są felgi w wykończeniu MIRROR - z polerowanym frontem oraz czarnym wnętrzem. Takie połączenie kolorów daje niesamowite efekty, szczególnie w większych rozmiarach. Oferta jest stale poszerzana o nowe wzory felg i nowych dostawców po to, żeby jak najlepiej odpowiadać zmieniającym się gustom użytkowników.

Inbud-Faro jest wyłącznym importerem na Polskę felg aluminiowych takich firm jak:

Image

GALERIA FELG MAK

Włoski producent felg aluminiowych, którego korzenie działalności sięgają lat 30-tych XX wieku.
Felgi MAK charakteryzują się szczególnie dopracowanym wzornictwem – typowy przykład niepowtarzalnego, włoskiego designu – wysmakowanego, wyjątkowego, niezwykłego, a przy tym miłego dla oka, bez nadmiernych awangardowych ozdobników. Gwarantuje to rewelacyjny wygląd każdego auta, niezależnie od klasy, wielkości, czy koloru. Dzięki temu są idealnym uzupełnieniem każdego auta po tuningu.

Image

GALERIA FELG ALUTEC
Czołowy niemiecki producent felg aluminiowych obecny na rynku od ponad 10 lat i niezwykle dynamicznie się rozwijający.
Dzięki atrakcyjnemu, dynamicznemu, czasem agresywnemu wzornictwu felgi ALUTEC w szybkim czasie stały się jednymi z najpopularniejszych w Niemczech i w całej Europie.
Mnogość wzorów i aplikacji przy umiarkowanej cenie czyni je także atrakcyjną propozycją na polski rynek
Image Legendarna marka felg aluminiowych produkowanych w Niemczech. Od wielu lat felgi BBS są synonimem sportowych parametrów oraz najwyższej jakości.
Ich wzornictwo wywodzi się bezpośrednio z e sportów motorowych, głównie z Formuły 1 - jest lekkie, niezwykle dynamiczne, a jednocześnie tak charakterystyczne i niepowtarzalne, że nie sposób pomylić ich z żadnymi innymi felgami.
Zamontowanie felg BBS nadaje samochodom subtelnej, ale wyrafinowanej i dynamicznej elegancji.

 Image

GALERIA FELG TSW
TSW wywodzi się z ponad 30 lat obecności w sportach motorowych na całym świecie. Stąd też nazwy większości modeli nawiązują do słynnych torów wyścigowych.
Większość felg aluminiowych TSW opiera się na technologii z wyścigów, co gwarantuje jakość, wytrzymałość i stabilność parametrów felgi.
TSW to także opatentowany system VariFit umożliwiający dostosowanie felgi do różnych aplikacji samodzielnie przez serwis, bez konieczności zamawiania oddzielnego kompletu kół dla każdego klienta.

 Image

GALERIA FELG TSR
TSR to tańsza propozycja koncernu TSW. Przy zachowaniu tego samego poziomu jakościowego oferują bardziej klasyczną stylistykę felg.
Dzięki niezwykle atrakcyjnej cenie, felgi aluminiowe TSR są ciekawą alternatywą dla felg stalowych. Przy zbliżonej cenie zakupu zapewniają większą trwałość, mniejsze zużycie elementów zawieszenia i hamulców oraz atrakcyjny wygląd samochodu.

 

tagi: alufelgi Białystok, felgi aluminiowe Białystok,

Pozycjonowanie WebArmy.pl
Copyright 2007-2014 © MaxAuto - warsztat samochodowy Białystok - ul. Kopernika 97a